Poháre na víno Viola 250ml (6ks)

740729000002500111

New product

Jeden z najpredávanejších pohárov na víno, vyniká svojou eleganciou. Poháre sú dodávané v originálnom darčekovom balení značky Bohemia Crystal.

balenie pohárov

na sklade

14,99 €

Dostupné parametre

Objem pohárov250 ml
Poháre nabiele víno

Popis

bohemia crystal poháre na vínoTento pohár na biele víno je vhodný pre podávanie predovšetkým bielych vín, ale môžu sa podávať aj niektoré destiláty alebo doliehované vína. Pohár vyniká svojim klasickým a zároveň ojedinelým tvarom pripomínajúcim ľahko roztvorený tulipán - telo kalíška je baňaté a smerom k hrdlu sa uzatvára, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoja. Pri voľbe pohára pre biele víno sa přiklánějte skôr k menším veľkostiam. Takéto poháre sa odporúčajú pre sladké a suché biele víno a tiež pre niektoré odrody likérových vín typu portské alebo sherry.

V správnom pohári Váš obľúbený nápoj bude chutiť oveľa lepšie.

Bohemia Crystal® je tradičný výrobca českého skla. Skláreň sa vyznačuje svojou automatizovanou výrobou a použitím vysoko kvalitného krištáľového skla nazývaného "Crystaline" bez použitia olova (tzv. Bezolovnaté sklo). Jeho prednosti sú vysoká priezračnosť a mechanická odolnosť. Precízne formované, tenkostenné kalíšky s hladkým okrajom dávajú vyniknúť aj najjemnejším vínam, elegantné poháre zvýraznia chuť iných, rovnako obľúbených nápojov. Poháre výrobcu Bohemia Crystal® sú ozdobou každej slávnostnej tabule a tiež poslúžia ako vhodný doplnok neformálnych stretnutí. Nedekorované sklo je vhodné pre umývanie v umývačkách. Každý z výrobkov, ktorý je určený pre kontakt s potravinami, podlieha prísnym predpisom o zdravotnej nezávadnosti.

Podobné produkty